Saç Ekimi Kimlere Yapılır ?

Erkeklerde çok sıklıkla yaygın bir duruma dönüşmüş olan saç dökülmesi ve ortaya çıkan seyrekleşme kellik gibi durumlar hormonlar, aile ve yaş etkenine bağlı nedenlerden ortaya çıkmaktadır. Saç Ekimi başın arka taraflarında yeterli miktarda sağlıklı saçları olan ve açık bölgelerin ekime uygun olduğu kişilere başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.  Buna bağlı saç kaybı yaşayan kişilerde uygulanan estetik bir operasyon saç ekimi olmaktadır.

Antalya saç ekimi

Her sağlıklı birey saç ektirebilir. Bu yüzden ilk önce saç analizi yapılarak kişinin tedavi süreci belirtilir.

Saç Ekimi için uygun yaşı kısıtlayan bir durum yoktur. Saçın seyrelmiş veya saçsız bölgenin analizi yapılıp doktor tarafından uygulanılacak tedavi belirtilmektedir.

Saç Ekimi konusunda uzman doktorumuz Ertuğrul SEYMAN 10 yılı aşkın tecrübesi ile Antalya Saç Ekimi Merkezi Medical Park Hastanesin’de, steril, hijyenik, tam teşekküllü ameliyathane ortamında, en teknolojik ekipmanları kullanarak büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Gelişmiş FUE teknolojisi ile yapılan FUE saç ekimi ağrısız herhangi bir kesim olmadan en başarılı doğal sonuçları garanti ediyor. Sıkıntı yaşanan bölgeler için saç ekiminin dışında Sakal Ekimi, kadınlarda kaş ekimi ve bıyık ekimi gibi operasyonlarda yapılmaktadır.

Doğal görünümlü saçlara kavuşmayı ertelemeyin. Saç Ektirmeyi düşünüyorsanız ücretsiz saç analizi için ana sayfamızda ki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp hattımıza mesaj yazarak fotoğraflarınızı gönderip online fiyat alabilirsiniz. Antalya Saç Ekim Merkezi olarak hastanemizde sizleri bekliyoruz.