Saç Ekimi Nedir ?

Saç Ekimi konusuna bağlı olarak, genellikle erkeklerde çok sık görülen saç dökülmesi genetik ve yaşın ilerlemesinden kaynaklı durumlardan ortaya çıkmaktadır. Erkeklerde saçın dökülmesiyle oluşan mutsuzluk ilerleyen zaman içinde kellik sorunu ile karşılaşılması kaçınılmazdır.Günümüzde saç dökülmesi ile ilgili bir çok kozmetik ürünleri piyasada yerini almış olsa da, bunların hiç biri tedavi yerine geçmemektedir. Aksine bir çok kimyasal madde içeren ve saç çıkarma vaat eden bu ürünler saç kaybının daha çok ilerlemesine sebep olmaktadır.Erkekleri rahatsız eden seyrelmiş veya kelleşen saç görüntüsü sürekli bir sorun haline gelmeye başlar. Bu yüzden saç ekimi donör bölgeden sağlıklı saç köklerinin alınarak seyrelmiş dökülmüş bölgelere tek tek açılan saç kökü kanallarına sırayla saç ekimi işleminin uygulandığı  estetik cerrahi bir operasyondur.

Antalya Saç Ekim Merkezi

Saç Ekim yöntemi olarak hücresel ekim yani FUE Saç Ekimi ülkemizde en çok tercih edilen yöntem olup, Saç Ekimi Antalya merkezimizde de bu yöntemi sizlere sunmaktayız. Dökülen saçların yerine yapılacak saç ekimi işleminden 25-30 günlük bir süre sonra şok dökülme olarak dediğimiz durum ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum karşısında her hangi bir olumsuzluğa kapılmanıza gerek yok. Çünkü saçlar bu dökülmenin ardından  3-4 ay sonra tekrar çıkmaya başlar. Yapılan saç nakli ömür boyu kalıcı olup, tam 1 yıl kadar geçen sürede saçlar istenilen sonuca ulaşmış olur.

Saç Ekimi Antalya merkezi olarak, 10 yılı aşkın tecrübemiz ile Dr. Ertuğrul SEYMAN ve uzman ekibi tüm operasyonlarımızı Antalya Termesos hastanesinde gerçekleştiriyoruz. Ağrısız bir operasyon ile sağlıklı doğal saçlara kavuşmanızı ertelemeyin. FUE Saç Ekimi yöntemi ile kesi, dikiş yapılmadığı için hiç bir yara izine maruz kalmadan gün içinde taburcu olmayı gerçekleştiriyoruz.

Antalya Ant Hair olarak hizmetlerimizin yanında, sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi ve saç sorunlarına yönelik PRP tedavi hizmetlerimiz de yer almaktadır. Saç ekiminde sonuçlar kalıcıdır. En başarılı tedavi sonuçlar için sizi antalya’da bulunan merkezimize bekliyoruz.

Tüm Görüşmelerimiz Ücretsiz!

Ant Hair Saç Ekimi uzmanımızla yapacağınız tüm görüşmeler ücretsizdir. Saçınızdaki seyrelme probleminizi ekiplerimiz tarafından iyi bir analiz sonrasında tüm bilgileri adım adım planlanmasını çekinmeden görüşebilirsiniz. Profesyonel bir hizmet için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizi Aramamızı İster Misiniz ?

Dilerseniz ana sayfamızda bulunan konsültasyon formunu doldurarak mesajınızı bize ulaştırabilirsiniz. WhatsApp veya Viber’den fotoğraflarınızı gönderin, online fiyat ve bilgi alın! Ücretsiz saç analizi ve fiyat almak için yeni çekilmiş fotoğraflarınızı bize ulaştırın. Uzman ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Ant Hair Saç Ekimi Antalya merkezi olarak sağlıklı günler dileriz.